VirusBarrier X6

Antivirüs Programı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 49.95 $
  • Boyut 74 MB
  • Version 6.0
  • Dil İngilizce
  • Firma intego
VirusBarrier X6 programı en son geliştirilmiş antivirüs teknolojilerini kullanarak tasarlanmış ve Mac işletim sistemli bilgisayarların güvenliğini sağlaması amacı ile kullanılan bir antivirüs yazılımıdır.
VirusBarrier X6 programı en son geliştirilmiş antivirüs teknolojilerini kullanarak tasarlanmış ve Mac işletim sistemli bilgisayarların güvenliğini sağlaması amacı ile kullanılan bir antivirüs yazılımıdır. Sadece antivirüs yazılımı olmasının dışında Truva atları, ve bilinen diğer Mac malware zararlı yazılımlarına karşı koruma sağlaması ile birlikte aynı zamanda iki yönlü güvenlik duvarı, ağ koruması, anti-pishing, anti-spyware gibi özellileri de vardır.

VirusBarrier X6 internette gezindiğiniz sürece de ağ tehditlerine karşı çok katı bir koruma kalkanı vazifesi görmektedir. Siber suçlular ve korsanlar her an kullanıcılara zarar vermek için yeni malware ve zararlı yazılımları geliştiriyor olsalar bile bu yazılım hep onlardan bir adım önde hareket etmektedir. Otomatik güncelleme özelliği sayesinde sizin haberiniz olmadan yazılım kendisini güncel tutmaktadır.
Daha Fazla Göster
VirusBarrier X6 indir